Четврто предавање III духовног семинара: Архимандрит Сава игуман Високих Дечана - Значај подвига и Литургије у Великом посту

13. Април 2016 - 19:54

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа рашко-призренског Теодосија, Епархија рашко-призренска и Дом културе Грачаница, као и ранијих година организују духовни семинар у време Великог и Часног поста. У уторак 12.априла  одржано је четврто предавање трећег циклуса духовних трибина и предавања. У галерији Дома културе у Грачаници на тему "Значај подвига и Литургије у Великом посту" говорио је Високопреподобни архимандрит Сава игзман манастира Високи Дечани.

Након монтаже и припреме на сајту Епархије рашко-призренске, као и ранијих година, биће објављен видео запис предавања.