Емисија о Православљу радио Грачанице - гост Његово Преосвештенство Епископ ремезијански г. Андреј викар Патријарха српскога

23. Март 2014 - 19:35

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа рашко-призренског и косовско-метохијског Теодосија, сваке недеље са почетком у 12 часова на таласима радио Грачанице, емитује се емисија о Православљу у организацији Епархије рашко-призренске и радио Грачанице. Данас је емитована четврта емисија овог циклуса. Гост радија Грачанице био је Преосвећени Владика Андреј епископ ремезијански викар Патријарха српскога. Овога пута трудом и пожртвовањем директора радио-телевизије Грачаница Саше Секулића направљена је и телевизијска емисија са нашим драгим и уваженим гостом.

Информативна служба Епархије рашко-призренске преноси разговор са Епископом  Андрејем