Емисија о Православљу радио Грачанице - гост протосинђел Андреј Дечанац заменик ректора богословије ''Св. Кирило и Методије'' у Призрену

30. Март 2014 - 19:37

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа рашко-призренског и косовско-метохијског Теодосија, сваке недеље са почетком у 12 часова на таласима радио Грачанице, емитује се емисија о Православљу у организацији Епархије рашко-призренске и радио Грачанице. Данас је емитована пета емисија овог циклуса.Гост радија Грачанице био је протосинђел Андреј Дечанац, сабрат манастира Високи Дечани и заменик ректора богословије ''Св. Кирило и Методије'' у Призрену. Тема данашње емисије је ''Тајна животворног и спасоносног Крста Господњег''.

Информативна служба Епархије рашко-призренске преноси разговор са оцем Андрејем

This text will be replaced

Разговор са оцем Андрејем Дечанцем