Ф.К. Партизан - Акција за спас народних кухиња на Косову и Метохији

27. Фебруар 2011 - 17:40

ЗА СПАС НАРОДНИХ КУХИЊА НА КОСОВУ И МЕТОХИЈИ

ф.К. Партизан, 25. фебруар 2010. год.

Кошаркашки клуб Партизан мт:с  заједно са Епархијом рашко-призреском у четвртак је организовао акцију прикупљања средстава за народне кухиње на простору Косова и Метохије.

На свим улазима Београдске арене биле су постављене провидне кутије у које су посетиоци остављали свој добровољни прилог. На тај начин наш клуб и организатор хуманитарне акције су желели да подигну свест људи о ситуацији у којој се налази 1800 породица са КиМ и да за овај проблем сазна што више људи и институција у нашој земљи. Свака помоћ је добродошла, а Партизан мт:с и Епархија рашко-призренска апелују на све који могу да помогну да се одазову позиву сходно могућностима.

На јучерашњој утакмици прикупљено је 94 514 динара. Кошаркашки клуб Партизан мт:с ће и даље учествовати у акцијама за прикупљање средстава за народне кухиње на КиМ.

Сви који желе да помогну, могу то урадити и на следеће начине:

- уплатом на жиро рачун за помоћ народним кухињама
бр. 360-0012622700003-39,
(сврха уплате: помоћ народним кухињама на КиМ,
прималац: Епархија рашко-призренска, Манастир Грачаница, 38205 Грачаница)
- Помоћ се може упутити и слањем смс поруке на 1033 у мрежама мт:с и вип. Цена поруке је 50 динара + пдв.

This text will be replaced

Протојереј Богомир Стевић - изјава за новинаре поводом рада народних кухиња на КиМ