Фонд Б92 - Још једна донација народним кухињама на Косову и Метохији

1. Октобар 2011 - 15:17

Фонд Б92 наставља да пружа помоћ народним кухињама на Косову као наставак акције Храна за енклаве. У Врбовцу код Витине пуштен је у рад систем за наводњавање обрадивог земљишта док је Викторија група донирала трактор и прикљуцну механизацију. Директор Фонда Б92 Веран Матић посетио је 29. септембра Косово и Метохију и посетио народну кухињу и газдинство заједно са протиницом Светлани Стевић, директором НВО „Мајка Девет Југовића“, која заједно са Епархијом Рашко-призренском и Косовско-метохијском води програм народних кухиња на КиМ. Епископ Теодосије се такође срео са г. Матићем, коме је пренео искрену благодарност Фонду Б92 и Викторија групи у име Епархије и њеног верног народа на несебичном труду који ће нарочито у ово тешко време сви умети да цене и поштују.

This text will be replaced
Фонд Б92 и Викторија група - нова помоћ за народне кухиње на КиМ